Hydraulik Poznań 24h

tel. +48 797 349 088

Całodobowa pomoc hydrauliczna i gazowa

O firmie

Posiadamy uprawnienia i szerokie doświadczenie niezbędne do świadczenia usług wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Podchodzimy poważnie i profesjonalnie do problemów związanych z techniką sanitarną i gazową, które to napotykają na codzień mieszkańcy domów jednorodzinnych, mieszkań, Zakłady Pracy itp. Przy usuwaniu awarii wodno-kanalizacyjnych, gazowych i centralnego ogrzewania wykorzystujemy najnowsze technologie instalatorskie na rynku. Zaangażowanie, uczciwość i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy powiązane z wieloletnią praktyką i doświadczeniem wpływają na to, że żadne awarie nie są dla nas problemem.
  • 24h / 7 dni w tygodniu
  • szybko
  • profesjonalnie

Awarie

Usuwanie awarii instalacji wodnych i kanalizacyjnych 24 h na dobę. Mechaniczne usuwanie zatorów kanalizacyjnych spiralą elektryczną.Monitorowanie kanalizacji kamerą inspekcyjną. Wykrywanie i naprawa nieszczelności instalacji gazowej. Posiadam uprawnienia do wykonywania wszelkich napraw.

więcej o awariach

Montaże

Montaż:
1. instalacji wodnych, gazowych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania,
2. przyłączy wodnych i kanalizacyjnych
3. instalacji i przyłączy gazowych (kwalifikacje i uprawnienia)
4. kabin, umywalek, wanien (biały montaż)

więcej o montażach

Remonty

Instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje gazowe (uprawnienia), sanitarne oraz instalacje w miedzi, plastiku itp. Wymiana i naprawa wszelkiego rodzaju urządzeń sanitarnych i kanalizacyjnych. Posiadam uprawnienia do wykonywania wszelkich napraw.

więcej o remontach

Potrzebujesz pomocy hydraulika?

Masz problem w łazience, kuchni?

Wezwij nas! Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze.

+48 797 349 088